Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Lwówek Śląski

42 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

42 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie z ogródkiem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

139 000 zł31 m² 4 483,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie 30,5 m | parter | gotowe do wprowadzenia Cena do negocjacji. Na sprzedaż funkcjonalne, w pełni wyremontowane mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowy Świat

Lwówek Śląski,dolnośląskie

400 000 zł60 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

-pokojowe na sprzedaż o powierzchni 60.00 m2. Lokalizacja:Nowy Świat. Nieruchomość jest częścią inwestycji . Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Płakowicka

Lwówek Śląski,dolnośląskie

1 245 000 zł250 m² 4 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 045 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze. Wyjątkowy Dom w Lwówku Śląskim, dawne Płakowice Komfort, nowoczesność i Przestrzeń! apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z piwnicą Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

2 500 000 zł400 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:gospodarstwo rolne

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:17 700 m²

Bajkowy Azyl Wyobraź sobie, drogi podróżniku, że skręcasz z dróżki wiejskiej w stronę, gdzie świat kończy się na horyzoncie zielonych łąk, a zaczyna tam, gdzie niebo spotyka się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

379 000 zł250 m² 1 516 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody. Idealna okazja dla miłośników tradycji. Zbudowany z kamienia ,cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro z parkingiem, ul. Oświęcimska

Lwówek Śląski,dolnośląskie

27,14 zł/m²140 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia atrakcyjna powierzchnia biurowa zlokalizowana na pierwszym piętrze budynku wolnostojącego w doskonałej lokalizacji w Lwówku Śląskim. Całe pierwsze piętro: 140 m2, 5.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł59,60 m² 6 526,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Twoje wymarzone mieszkanie w centrum Lwówka Śląskiego - potencjał i przestrzeń! obejrzyj film oferowanej nieruchomości oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 59,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Plater

Lwówek Śląski,dolnośląskie

319 000 zł54 m² 5 907,41 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Twoje wymarzone mieszkanie w centrum Lwówka Śląskiego - potencjał i przestrzeń! obejrzyj film oferowanej nieruchomości oferta na wyłączność! Tylko w naszym biurze. Mieszkanie 54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

799 000 zł120 m² 6 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić ofertę domu do remontu w starej części Lwówka Śląskiego. Budynek usytuowany jest na pięknej, dużej, nieregularnej 2500m2 działce na.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, al. Wojska Polskiego

Lwówek Śląski,dolnośląskie

800 000 zł279 m² 2 867,38 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 018 m²

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedaży atrakcyjną kamienicę położoną w centrum Lwówka Śląskiego. Szczegóły oferty: - powierzchnia użytkowa kamienicy wynosi 214,4 m -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. 10 Dywizji

Lwówek Śląski,dolnośląskie

920 000 zł295,50 m² 3 113,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

Oferta na wyłączność - tylko W naszym biurze! * piękny, duży dom jednorodzinny, gotowy do wprowadzenia, nawet dla trzech rodzin * dwa piękne, duże tarasy * zadbana, pełna zieleni działka *.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

1 220 000 zł2 532 m² 481,83 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Uwarunkowania planistyczne Dla terenu obejmującego nieruchomość obowiązują ustalenia Miejscowego Planu Zagospodarowania Przestrzennego uchwalonego Uchwałą nr XIII/110/11 Rady Miejskiej w Lwówku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Topolowa

Lwówek Śląski,dolnośląskie

695 000 zł196 m² 3 545,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:515 m²

Wyjątkowa okazja tylko W naszym biurze! Takie nieruchomości pojawiają się na rynku nie często! apes Nieruchomości oferuje na sprzedaż wolnostojący dom jednorodzinny z funkcją usługową.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

2 000 000 zł146 m² 13 698,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Północ Nieruchomości Bolesławiec ma przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży pięknego domu z zadbanym ogrodem w miejscowości Lwówek Śląski. Szczegóły nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Gryfowska

Lwówek Śląski,dolnośląskie

399 000 zł109 m² 3 660,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 513 m²

Wyjątkowe gospodarstwo, posiadłość zobacz film oferta tylko W naszym biurze na wyłączność! apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem

Lwówek Śląski,dolnośląskie

169 000 zł400 m² 423 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 485 m²

Przestronny dom na przedmieściach Lwówka Śl. do generalnego remontu na sprzedaż! Biuro Patron Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą domu z duszą i niesamowicie pozytywna.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Graniczna

Lwówek Śląski,dolnośląskie

990 000 zł734,40 m² 1 348,04 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości get house ma przyjemność zaprezentować prawdziwą gratkę dla przedsiębiorców. W Lwówku Śląskim czeka na nowego właściciela 734 m2 powierzchni użytkowej lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

1 620 000 zł195 m² 8 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Biuro nieruchomości Mały Domek ma przyjemność przedstawić dom wolnostojący 195m2 na 14a działce na wzniesieniu. Powierzchnia domu: 195 m2 Powierzchnia działki: 1400 m2 Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Bolesława Chrobrego

Lwówek Śląski,dolnośląskie

3 900 zł102 m² 38,24 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Biuro Nieruchomości get house prezentuje lokal usługowy w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Lokal o powierzchni 102 m2 usytuowany jest na działce nr 167/1 o powierzchni 183 m2.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł272 m² 2 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż działka gruntu, zabudowana budynkiem handlowo- usługowym o powierzchni użytkowej 272 m2. Nieruchomość położona w centrum Lwówka Śląskiego, przy drodze wojewódzkiej nr 297.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, al. Wojska Polskiego

Lwówek Śląski,dolnośląskie

420 000 zł72,59 m² 5 785,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do sprzedaży kompletnie wyremontowane 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, o pow. 72,59 m2, położone na I piętrze w dwurodzinnej kamienicy w okolicy centrum Lwówka Śląskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Działka budowlana przy lesie Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

145 000 zł1 929 m² 75,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

* tylko W naszym biurze *! oferta na wyłączność! apes Mobilne Biuro Nieruchomości przedstawia ofertę sprzedaży działki budowlanej wraz z pozwoleniem na budowę oraz projektem budowlanym na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kombatantów

Lwówek Śląski,dolnośląskie

940 000 zł244,94 m² 3 837,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:1 178 m²

Foxhouse oferuje do sprzedaży komfortowy budynek mieszkalny w malowniczej okolicy, o powierzchni użytkowej 244,94 m2, zlokalizowany w cichym i spokojnym miejscu we Lwówku Śląskim przy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

449 000 zł137 m² 3 277,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:11 310 m²

* tylko W naszym biurze * * możliwość zamiany na mieszkanie W lwówku śląskim * apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Legionów

Lwówek Śląski,dolnośląskie

259 000 zł230 m² 1 126,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:620 m²

Wyjątkowa nieruchomość w Lwówku Śląskim. Apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego przedstawia Państwu na sprzedaż dom mieszkalny przy ulicy Legionów w Lwówku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Lwówek Śląski,dolnośląskie

310 000 zł50,10 m² 6 187,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Centrum Lwówka Śląskiego 3 pokoje, kuchnia, łazienka z wc, przedpokój 50,10 m2 piwnica 21 piętro kamienica, ul. Sienkiewicza po kapitalnym remoncie 2,5 roku temu!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wolności

Lwówek Śląski,dolnośląskie

379 000 zł52,60 m² 7 205,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Biuro nieruchomości Activ oferuje do sprzedaży atrakcyjne, słoneczne mieszkanie, położone w samym centrum Lwówka Śląskiego. Lokal mieszkalny o powierzchni 52,60 m2 usytuowany jest na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

242 000 zł68,50 m² 3 532,85 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Proponujemy Państwu wyjątkowy lokal użytkowy. Położony w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Lokal znajduje się w pomieszczeniach po byłym kinie "bajka", więc ma swój historyczny sznyt.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona, ul. Morcinka

Lwówek Śląski,dolnośląskie

890 000 zł1 056 m² 842,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Północ Nieruchomości w Bolesławcu na przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową działkę budowlaną w ścisłym centrum Lwówka Śląskiego. Doskonała oferta dla inwestora. Gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł52,90 m² 4 914,93 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

! tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie

1 490 000 zł210,63 m² 7 074,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Oferta na wyłączność! tylko W naszym biurze. Nowoczesny dom przy skałkach | Wysoki standard I Gotowy do wprowadzenia apes Nieruchomości & Kredyty hipoteczne z Lwówka Śląskiego oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Lwówek Śląski

Lwówek Śląski,dolnośląskie