Dom Lwówek Śląski
Lwówek Śląski, dolnośląskie
- 379 000 zł
- 250 m²
- 1 516 zł/m²
Marcin Owsiany
Skontaktuj się
Dom Lwówek Śląski
Lwówek Śląski, dolnośląskie
zaktualizowane:
12 maja 2026
Dom Lwówek Śląski
Zaktualizowane: 12 maja 2026
379 000 zł 250 m² 1 516 zł/m²
Dzień pokazowy
2026-05-13 | 08:30 - 09:30
Umów się i oglądaj swobodniej!
dom wolnostojący
3
1 400 m²
garaż w bryle budynku
-
Dzień pokazowy
13 maja 2026
od 8:30 do 9:30
Umów się i oglądaj swobodniej!
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
3Powierzchnia działki:
1 400 m²Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynkuRok budowy:
-Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 379 000 zł (1 516 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: natychmiast
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 250 m², 3 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący
- technika budowy: mieszana; materiał budowy: kamień; pokrycie dachu: dachówka
- instalacje: do wymiany; okna: do wymiany, drewniane
- Działka: 1 400 m²
- kształt: kwadrat; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: piwnica 10 m², strych
- Wyposażenie: dom umeblowany, pralka
- Kuchnia: oddzielna, aneks kuchenny, z oknem
- Łazienka: wanna, z oknem, oddzielne WC
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, siła, szambo; ogrzewanie: własne, piec
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Audyt energetyczny: nie
- Bezpieczeństwo: alarm, monitoring/kamery, ochrona, teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: Złoty Kwadrat Nieruchomości Owsiany, zaktualizowane: 12.05.2026
- numer ogłoszenia: Dom na wsi w cichej okolicy Karkonoszy
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Kupujący nie płaci prowizji
Lokalizacja
- Adres: Lwówek Śląski, lwówecki, dolnośląskie
- Otoczenie: osiedle domów jednorodzinnych, łąka, rzeka
- umiarkowanie cicho
Opis nieruchomości
Urokliwy dom pod lipami z dostępem do rzeki i dużą działką - idealne miejsce na sielskie życie wśród przyrody.
Idealna okazja dla miłośników tradycji .
Zbudowany z kamienia ,cegły i drewna, emanuje atmosferą spokoju i historii.